ANKARA 2021-2022 YALÇIN EFE SEZONU ÖDÜL TÖRENİ GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜMÜZ MUSTAFA ÇELİK'İN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞTİ.

ANKARA 2021-2022 YALÇIN EFE SEZONU 1. KÜME LİGLERİ BAŞARI SIRALAMASI

U18 ERKEKLER 1.KÜME                                               U18 KIZLAR 1. KÜME

  1. ÇANKAYA ÜNVERSİTESİ SK A                       1- BAŞKENT KARTALLARI SK A
  2. ÇÖZÜM ANKARA KOLEJİ GSK A                   2- ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ SK A
  3. ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS SK A                         3- BOTAŞ SK A

U16 ERKEKLER 1. KÜME                                               U16 KIZLAR 1. KÜME

  1. ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ SK A                      1- TED ANKARA KOLEJLİLER SK A
  2. TÜRK TELEKOM GSK A                                  2- NESİBE AYDIN GSK A
  3. GENÇ MAGİC HANDS SK                               3- BOTAŞ SK A

U14 ERKEKLER 1. KÜME                                             U14 KIZLAR 1. KÜME

  1. ERYAMAN BASKETBOL İHTİSAS SK             1- BOTAŞ SK A
  2. TED ANKARA KOLEJLİLER SK A                   2- TED ANKARA KOLEJLİLER SK A
  3. TÜRK TELEKOM GSK A                                   3- ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ SK A

U21 ERKEKLER 1. KÜME                                             ABKL KADINLAR

  1. SÖĞÜTSEN SERAMİK                                   1- ATILIM ÜNİVERSİTESİ SK
  2. ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS                                 2- AN KAVRA SK
  3. ORMAN GSK                                                  3- KOCATEPE BASKETBOL SK

ABEL 1. KÜME                                                            

  1. SÖĞÜTSEN SERAMİK SK                      
  2. ÇAĞDAŞ BATI İHTİSAS SK                     
  3. ANKARA FEN BİLİMLERİ SK                 

U 18. ERKEKLER 2.KÜME                                          U18 ERKEKLER 3. KÜME                                       

  1. YENİ UFUKLAR BASKETBOL SK                1- FENER SPOR SEVENLER SK
  2. ZAFER KOLEJİ SK                                        2- 29 MAYIS  SK
  3. BAŞKENT VEFA SK                                      3- ANKARA DSİ GSK   

U 16. ERKEKLER 2.KÜME                                         

  1. ANKARA GÜNEŞ SK                             
  2. SÖĞÜTSEN SERAMİK SK                     
  3. VAMOS SK                                           

U 14. ERKEKLER 2.KÜME                                          U14 ERKEKLER 3. KÜME

  1. GENÇ MAGİC HANDS SK B                   1- ÇANKAYA BASKETBOL SK (ATAKULE BASKETBOL SK)
  2. HİTİT EKSTREM SK                                2- ÇANKAYA GENÇ YILDIZLAR SK
  3. SÖĞÜTÖZÜ BASKETBOL SK                3-  BAHÇEŞEHİR OKULLARI SK